AnGer G&A - dental reconstruction products

O nas

Firma AnGer G&A została założona w 1991 roku. Produkowanym przez nas materiałom stawiamy trzy główne cele:

  1. Pomoc w uzyskaniu końcowego efektu jak najbardziej zbliżonego do naturalnego,
  2. Znaczne skrócenie poświęcanego na to czasu,
  3. Zapewnienie gładkości powierzchni redukującej tempo powstawania kamienia i osadu nazębnego.

Używanie krystalicznie przeźroczystych koron oraz matryc poliestrowych firmy AnGer G&A zapewnia gładkość powierzchni niemożliwą do osiągnięcia przy ręcznym modelowaniu wypełnienia. A im większa gładkość, tym mniejsze niebezpieczeństwo powstawania kamienia i płytki nazębnej. Stosowanie klinów światłoprzewodzących gwarantuje dotarcie światła polimeryzacyjnego do wszystkich miejsc równocześnie. Wyklucza to powstawanie nierównomiernych naprężeń w materiale wypełnienia, z jakimi mamy do czynienia w sytuacji, kiedy część materiału jest już całkowicie utwardzona, a w innej proces polimeryzacji dopiero się rozpoczyna. Ponadto stosowanie matryc i koron firmy AnGer kilkakrotnie skraca czas poświęcany na modelowanie wypełnienia.

Dzięki wytężonej pracy zdobyliśmy stabilną pozycję na rynku materiałów do rekonstrukcji stomatologicznej, tworząc korzystne relacje z partnerami biznesowymi w Polsce oraz w ponad 50 krajach na całym świecie.

Zachęcając do zakupu naszych produktów i zapoznania się z ich zaletami pilnie wsłuchujemy się w państwa opinie i oczekiwania. Rozmowy z Wami podczas targów i konferencji stanowią dla nas nieocenione źródło inspiracji.

 

 

Nasze produkty są oznaczone znakiem CE.

Posiadamy także numer rejestracji w amerykańskiej FDA.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne AnGer G&A

wysoka jakość za przystępną cenę